5 Haziran 2014 Perşembe

2014 İlkbahar - Yaz Kombinleri

Size de fikir olabilecek 2014 kombinleri...Güzel Kalın...

Selülit Diyeti


Kadınların korkulu rüyası olan selülit kalça ve bacak bölgelerinde oluşur. Selülit bazı kadınlarda 28 - 35 yaş arasında başlasa da artık selülitlerden kurtulmanın da bir yolu var. Selülit diyetini düzgün ve ciddi bir şekilde uygularsanız yaz mevsiminde selülit gibi dertleriniz olmayacak ve rahat rahat denize girebileceksiniz.

Selülit diyetini yapmak için alt kısımda yer  alan maddeleri uygulayın:

Günde en az 3 litre su içmeniz çok çok faydalı olacaktır ve sıvı tüketiminiz için kahve veya çay gibi günlük içecekleri içmeyin bunların yerine su içmeyi tercih edin.

Sabah kahvaltısında ağır yiyecekler yemek yerine aşağıdakileri yemeğe çalışınız:

Yağsız kaymaklı yoğurt, çok fazla ermiş armut değil biraz sert olacak. Bir çay kaşığı kadar da bal koyun içine.

Öğlen arasında ise yine ağır yiyecekler yememe şartıyla, Chili Sosu ile tavuk hazırlayın. Beyaz et olacak tabiki ve yanında çok fazla yağ konmamış güzel bir pilav yiyeceksiniz. (2 kaşık)

Akşamleyin ise bayanlar genelde pek sevmezler ama dana jambonla hazırlanmış yağsız bir salata yiyeceksiniz. Bu salatanın içinde yeşillik türlerinden hepsini koyabilirsiniz.
45 gün uygulayın, Mutlu Kalın, Sağlıklı Kalın..

Yaz Mayo Trendleri 2014

Yaz geldi ve plajlar bizi bekliyor. Hazır mısınız? Tatil sezonu boyunca edindiğimiz tüm ekstra kilolardan kurtuldunuz mu? Ayrıca, 2014 yaz mayo modelleriniz hazır var mı? Eğer mükemmel bir mayo arayışında iseniz, dışarı alışveriş çılgınlığına gitmeden önce, bu yılki 2014 mayo stilleri ve tasarımları için, ne trend ve popüler keşfetmek ister misiniz ?. Aşağıda bizim hızlı rehberimiz 2014 yaz mayo trendlerine bir göz atın.
Yüksek bel mayo ve bikiniler- yüksek bel bikini altları da 2014 yılında da yapılmıştır. Geçen sezon  çok popüler olan yüksek bel bikinileri bu yılda plajlarda sıkça göreceğiz.Kilo sorunu olan tüm tüm bayanlar için harika bir haber. Bu yaz mayo ve bikinilerde Saç bandı üstleri, yüksek belli üstleri ile oldukça harika tasarımlar var… Eşleştirme üstleri ve altları süper sevimli, aynı zamanda mayo bikini üstleri ve altları karıştırıp ve eşleştirme  yaparak daha heyecanlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Güzel Kalın...